Bilir Kiralama - Kiralamanın Avantajları


Maliyet ve Vergi Avantajları
Araçlar uygun koşullarda satın alındığından uygun bütçeli kiralama maliyetleri ortaya çıkar. Aylık kira bedelleri gider olarak kurumlar vergisi matrahından indirilebilir. Kiralama faturasındaki KDV indirim konusu yapılabilir.

Finansal Rahatlık

Aracın dönem sonu ikinci el değer riskinin tamamı Bilir Kiralama Hizmetleri tarafından üstlenilir. Kira bedelleri düzenli ve sabit olduğu için nakit akışınızı planlayabilirsiniz. Bankalardaki kredi limitlerinizi yaptığınız iş için kullanabilirsiniz. Bütçeleme kolaylığı.

Operayonel Kolaylık
Operasyonel filo kiralamada, araç tedarik ve teslimat koordinasyonu ile sözleşme dâhil olmak üzere evrak takibinin tamamı Bilir Kiralama Hizmetleri tarafından yerine getirilir. Türkiye genelinde anlaşmalı servislerde hiçbir ücret ödemeden periyodik bakım hizmeti alınabilir. Türkiye genelinde yaygın servis ağına ve yüksek hizmet kalitesine sahip lastik üreticileri ile yapılan anlaşmalar sayesinde, belirlenen kilometrelerde bir takım lastik herhangi bir bedel talep etmeksizin değiştirilir. Ayrıca talep edildiği takdirde lastik saklama hizmeti alınabilir. Kaza sonrasında yapılması gerekenler 7/24 hizmet veren Müşteri Hizmetleri Merkezi takibinde tecrübeli bir ekip yönetiminde gerçekleştirilir ve hasar onarımları titizlikle takip edilir. Hasar veya arıza onarımlarının 24 saati aşması durumunda, iş gücü kaybınızın önlenmesi için araç kullanıcısına ikame araç tedarik edilir. Kasko, trafik sigortası ve MTV Bilir Kiralama Hizmetleri tarafından takip edilir ve ödenir. Araçların takibi için personel istihdam edilmesine gerek kalmaz. Araç üzerinde bulunan Araç Takip Sistemi ile aracınız sürekli takibinizde tutulur.